• Hacı Mustafa Mah. Çuhane Cad.No:187
  • +90 262 724 94 34
  • info@saglikyapi.com.tr
KURUMSAL
BURADASINIZ: ANA SAYFA \ KURUMSAL
HAKKIMIZDA
Sağlık Yapı ve İnşaat, kurulduğu yıldan beri “Yapısal Çelik” çelik sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız başladığı günden beri Gebze-Tavşanlı’da bulunan 3600 m2 alanda hizmet vermekteydi. 2015 itibariyle Kocaeli-Köseköy’de bulunan 2450 m2 kapalı alan içerisinde projeye uygun imalatlarla birlikte kaynak, temizlik ve boyama işlerini halen devam ettirmektedir.
Önceliğini “İNSAN SAĞLIĞI”, “ÜSTÜN KALİTE” ve “ÜSTÜN HİZMET” ilkelerine ayıran firmamız Çelik Konstrüksiyon imalatlarında ve montajında, mevcut proje kadrosuna sahip olmakla birlikte tecrübeli özel statik proje ofislerinden de destek almaktadır.
Sağlık Yapı ve İnşaat, faaliyetlerine başladığı günden beri yurt içinde ve dışında depolar, antrepolar, sanayi ve arıtma tesisleri, çok katlı çelik konutlar, iş ve alışveriş merkezleri, eğitim ve spor yapıları, çatı ve cephe kaplamaları konularında anahtar teslim olarak hizmet vermektedir.
Sağlık Yapı ve İnşaat, koymuş olduğu çıtayı her gün biraz daha yükselterek estetik, güvenli, kaliteli ve ekonomik çözüm perspektifinde hizmet sunmaya devam etmektedir.
MİSYONUMUZ
İş güvenliği ve insan sağlığına ehemmiyet vermek
Sektörde sağlıklı büyümek,
Firmamızı, sektöründeki diğer kuruluşların örnek alacağı firma konumuna getirmek,
Kalite bilincini yaymak, böylece ülke ekonomisine katkıda bulunmak,
Müşterilerimizin ilk ve tek tercihi olmak için inşaat ve çelik teknolojileri ve servislerinde en mükemmel standardı uygulamak,
Hızlı çözümler ile projelerimizi, kaliteli ve zamanında tamamlayıp müşteri memnuniyetini sağlamak,
Yapısal Çelik sektöründe mükemmeliyet standardı olan ,5 yıldızlı bir inşaat ve çelik Firması olmak
VİZYONUMUZ
Türk çelik yapı sektörünün paydaşlarıyla bir araya gelerek, sektörümüzün kalitesini ve bilinirliğini yükseltip, firmamızın çelik imalat ve montajlarının ülkemizde ve dünyada tercih edilir olmasını sağlamak.